Občianske združenie
ŠTYRIA MUŠKETIERI

Spoločná iniciatíva rodičov Peťka, Jakubka, Robka, Adamka
a advokátky zastupujúcej rodiny chlapcov
za účelom zabezpečenia liečby pre to najcennejšie — ich synov.
Zmena sme my. My všetci

JEDEN čin. JEDNO gesto ľudskosti. JEDEN človek. JEDNO euro. Dokážu v momente všetko zmeniť. Dokážu darovať nádej, že sa dožijeme dospelosti na vlastných nohách.

VYMEŇ LIKE ZA LIEK

Keď sa na mnohých malých miestach spojí mnoho malých ľudí, tak spolu dokážu vytvoriť a zmeniť mnoho veľkých vecí. Ako napríklad, dať nám LIEK a s ním aj čas na život, hry a kamarátstva... #vsetcizajedneho Veríme, že nič nie je nemožné... Ak by sa dokázalo spojiť veľa dobrých ľudí, ktorí by nám boli ochotní darovať na liek 1 EURO, tak by sme si dokázali pokryť liečbu na dlhý čas. ĎAKUJEME!

Zameriava sa na právnu a psychologickú pomoc zdravotne, telesne a sociálne znevýhodneným deťom a ich rodinám hlavne prostredníctvom advokátov a odborníkov.

Našim cieľom je nielen reálna pomoc s financovaním a zabezpečovaním kompletnej zdravotnej starostlivosti pre chlapcov trpiacich DMD, či zvyšovanie povedomia o právach osôb so zdravotným postihnutím a ich prínose k spoločnosti, ale chceme tiež pomôcť deťom premeniť ich sny na skutočnosť, pretože veríme, že detské sníčky by sa mali plniť, a to či už tie malé, alebo väčšie.

Niektoré deti chcú vyrásť a stať sa kozmonautami, ale niektoré deti chcú aspoň vyrásť...

Zdravie nie je samozrejmosť. Rodičia ťažko chorých detí v sebe niekedy potrebujú nájsť obrovskú silu, aby dokázali kráčať ďalej. Niekedy majú pocit, že tú bezmocnosť už nevedia zvládnuť. A vtedy sa objavia tí, ktorí im prinesú kúsok svetla. Svojim čarokrásnym úsmevom utrú ich slzy a rozžiaria im tváre. Deti.